Pelican Alvor

75 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Pelican Alvor
$$$$

Przegląd

90-pokojowy Pelican Alvor mieści się w dzielnicy Alvor, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od takich kulturalnych atrakcji jak Muzeum Portimao. 4-gwiazdkowy hotel oferuje basen i możliwość wypróbowania nurkowania z rurką, nurkowania i pieszej turystyki.

Lokalizacja

Szkoła i kosciół jezuicki znajduje się 4 km od tego hotelu, a Plaża Tres Irmaos jest zaledwie w 2 km stąd. Ten obiekt noclegowy leży tylko 3 km od takich atrakcji przyrodniczych, jak Beach Alemão. Do Konstrukcje megalityczne w Alcalar można dostać się w ciągu około 15 minut.

Pokoje

Pelican Alvor posiada 90 pokoje oferujących balkon i miejsce do jedzenia. Telewizja satelitarna wraz z urządzeniem do parzenia kawy/herbaty są również zapewnione w pokojach. Wyposażenie ich obejmuje szlafroki i prysznic wraz z takimi udogodnieniami jak suszarka do włosów i czepki kąpielowe. Niektóre z jednostek wychodzą na morze.

Jedzenie

Restauracja Restaurante Dom Joao jest w 150 metrach.

Wypoczynek & Biznes

Park wodny i zewnętrzny basen płatne dodatkowo.

Numer licencji: 593

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 16:00-23:59
do 11:00
Udogodnienia
Brak parkingu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w całym hotelu.
Inne informacje
Śniadanie
Pelican Alvor zaprasza na darmowe śniadanie pełne. 
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.  W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych. 
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Języki
angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski
Budynek
Liczba pięter:4
Liczba pokoi:90
Dawna nazwa
Luna Alvor Village
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Studio z łóżkiem king-size
  • Maks.:
    3 osób
  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size
Apartament z 2 sypialniami
  • Maks.:
    5 osób
  • Miejsce do spania:
    2 łóżka pojedyncze
Apartament
  • Maks.:
    5 osób
  • Miejsce do spania:
    2 łóżka pojedyncze
Pokaż 2 rodzaje pokoi więcejMniej

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Wi-Fi
Darmowy parking
Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja

Recepcja czynna 24h na dobę

Posiłki/ Napoje

Bar/ Poczekalnia

Stół na świeżym powietrzu

Bar przekąskowy

Kawiarnia

Transfery

Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

Basen

Basen zewnętrzny

Pralnia

Sport i fitness

  • Nurkowanie
  • Nurkowanie z rurką
  • Piesza turystyka
  • Pole golfowe
  • Wędkowanie

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Pralnia
  • Pralnia chemiczna

Wyżywienie

  • Bar przekąskowy
  • Bar/ Poczekalnia
  • Stół na świeżym powietrzu

Zaplecze konferencyjne

  • Faks/kserokopiarka

Udogodnienia dla dzieci

  • Łóżeczka dla dzieci
  • Opieka i usługi dla dzieci
  • Basen dla dzieci

Rekreacja

  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Park wodny
  • Ogród
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa

Widok

  • Widok na morze
  • Widok na basen

Wyposażenie pokoju

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Kącik dzienny
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie

Łazienka

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Kuchnia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne

Media

  • Telewizor LCD
  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Pelican Alvor

💵 Najniższa cena pokoju 1169 PLN
📏 Odległość do centrum 1.1 km
🗺️ Ocena lokalizacji 7.8
✈️ Odległość do lotniska 2.1 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Portimao, PRM

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
Sitio Da Dourada, Alvor, Portugalia, 8500-053
Widok mapy
Sitio Da Dourada, Alvor, Portugalia, 8500-053
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Largo do Castelo
Castle of Alvor
1.1 km
Kościół
Church of Divino Salvador
1.1 km
Kościół
Church of Misericordia of Alvor
950 m
Szpital
Szpital w Alvor
750 m
Ria de Alvor Nature Reserve
1.1 km
Plaża
Alvor
930 m
Rynek
Mercado Municipal de Alvor
880 m
Zen Trekk
930 m
Marginal de Alvor
Centro Interpretativo da Ria de Alvor
1.0 km
Restauracja
Restaurante Dom Joao
110 m
Restauracja
Churrasqueira Colina
270 m
Restauracja
A Nora
1.0 km
Restauracja
Tapas & Uva
880 m
Restauracja
Buganvílla
990 m
Restauracja
Duartes Restaurant
930 m
Restauracja
Indian Garden
900 m
Restauracja
Ciao Baby Pizzeria Trattoria
1.0 km
Restauracja
Al Tapas
940 m
Restauracja
Kebab House & Grill
1.2 km

Opinie o Pelican Alvor

8.7 /10
Świetnie
1337 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Opinie naszych gościNapisz recenzję
  • Opinia z dnia 20 Sie
    Idealnie
    9.0

    Odgłosy przyrody pośród wieczornej ciszy

Często zadawane pytania (FAQ) o Pelican Alvor

Czy w pobliżu doskonałego hotelu Pelican Alvor są jakieś atrakcje turystyczne?
Popularne atrakcje warte odwiedzania to Plaża Trzech Zamków, z lokalizacją 4 km od doskonałego hotelu Pelican Alvor, jak również i Muzeum Portimao, z dostępem w około 6 km.
Jakie lotnisko leży najbliżej do Pelican Alvor?
Lotnisko Portimao leży w 5 km od Pelican Alvor i dostać się tam można w ciągu 5 minut jazdy.
Czy hotel Pelican Alvor zapewnia transfer lotniskowy?
Zajmujący 5 min jazdy autobus wahadłowy jest jedną z usług oferowanych przez hotel Pelican Alvor. Prosimy o poinformowanie obsługi hotelu o planowanej godzinie przyjazdu.
Czy ten hotel ma parking na miejscu?
Tak, ten hotel oferuje parking na terenie.
Czy mogę zjeść lunch lub obiad gdzieś w pobliżu tego hotelu?
Restauracje w pobliżu tego hotelu obejmują Restaurante Dom Joao (w odległości 5 min spacerem) oferujące dania w cenach umiarkowanych, a także restaurację Panda Bar (8 min spacerem od obiektu) z potrawami w rozsądnych cenach.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój